2018. a suvel oli Võru maakonna raamatukogude noortel lugejatel kuuendat korda võimalus osaleda suvises lugemismängus Laste-Raamatu-Suvi.
3 kuu jooksul said osalejad koguda lugemispassi templeid läbiloetud raamatute eest. Lisaks tuli vastata küsimustele loetu kohta, valida loetust lemmikraamat, kirjutada, miks see raamat kõige enam meeldis, joonistada samast raamatust pilt ning mõelda välja küsimus kirjanik Reeli Reinausile. Lugemismuljed ja joonistused lemmikraamatutest on lasteosakonnas näitusel RAAMATUSUVE LEMMIKRAAMATUD oktoobri lõpuni. 

Lugemismängus osales üle saja lapse. Kaheksast raamatukogust laenati ja loeti tublisti üle tuhande lugemispassi raamatu. Finaali jõudis 73 lugejat vanuses 6-15 aastat. Nemad suutsid täita nõudliku lugemisprogrammi kõik tingimused ja said auhinnaks kutse kohtumisele kirjanik Reeli Reinausiga Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas 12. septembril.
Külaline vastas lugemismängus osalejate küsimustele. Küsimusi oli lugemissuve jooksul kogunenud ühtekokku üle saja. Tunnustati  huvitavamate küsimuste esitajaid, tublisid lugejaid, raamatusoovituste kirjutajaid ja joonistajaid ning kõige staažikamaid lugemismängus osalejaid. 

Reeli Reinausi sõitu Võrumaale toetas Eesti Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp.

Kui soovite mõnest pildist originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.