eng est

Võrumaa Keskraamatukogu IX õpilaste omaloominguvõistluse "Laula, laula, suukene, karga kabujalakene" võitjad on:

1. - 2. klass

I koht Hanali Perlov „Vennaga peole“

Parksepa Keskkool 2. klass juhendaja Ene Kärg

II koht Merili Tasso „Rahvatants meid seob“

Parksepa Keskkool 2. klass juhendaja Ene Kärg

II koht Helena Karu „Kutse peole“

Parksepa Keskkool 2. klass juhendaja Ene Kärg

III koht Laura Potter „Tantsupeole läen“

Parksepa Keskkool 2. klass juhendaja Ene Kärg

Uma Pido preemia Kairit Pettai „Uma Pidol“

Varstu Kool 2. klass juhendaja Pille Ilisson

Tubli solisti preemia Jaan Aleksander Pertel „Armastan laulda“

Varstu Kool 1. klass juhendaja Pille Ilisson

Kõige parema peo preemia Natali Kulaga „Kõige parem pidu“

Parksepa Keskkool 2. klass juhendaja Ene Kärg

Muinasjutulise laulupeo preemia Älis Valge „Hiire esimene laulupidu“

Varstu Kool 2. klass juhendaja Pille Ilisson

 

5. – 6. klass

I koht Laura Kirke Bertel Pertel „Minu arm. Mida tehakse…?“

Varstu Kool 5. klass juhendaja Rita Riisenberg

II koht Uko Pärt Suurküla „Laulupeol“

Võru Kreutzwaldi Kool 6a klass juhendaja Raili Leesalu

III koht Kairit Kõomägi „Mälestused laulupidudest“

Vastseliina Gümnaasium 5. klass juhendaja Kertu Torn

III koht Lauri Saal „Minu esimene suur pidu“

Varstu Kool 5. klass juhendaja Rita Riisenberg

Kaerajaani preemia Maron Kuur „Laulu- ja tantsupidu“

Võru Kreutzwaldi Kool 6a klass juhendaja Raili Leesalu

 

7. – 8. klass

I koht Sofia Semevsky „Viis“ ja Kui oleksin kärbes laulukaarel“

Varstu Kool 8. klass juhendaja Rita Riisenberg

II koht Romi Aljes „Laula, laula, suukene“

Võru Kesklinna Kool 7b klass juhendaja Aigi Musto

III koht Emma Ilisson „Laul teeb rinna rõõmsaks!“

Varstu Kool 8. klass juhendaja Rita Riisenberg

Heliseva tuleviku preemia Gloria Härmik

Võru Kreutzwaldi Kool 7a klass juhendaja Raili Leesalu

 

9. klass

I koht Katrinka Josephine Savimägi „Minu arm, minu rahu, minu vabadus“

Võru Kreutzwaldi Kool 9b klass juhendaja Raili Leesalu

II koht Sarah Maria Kivinurm „Mina laulan…“

Võru Kesklinna Kool 9b klass juhendaja Ene Jakobson

III koht Gertel Lisett Laine „Mina laulan eesti keeles“

Võru Kesklinna Kool 9b klass juhendaja Ene Jakobson

Laulupeotunde preemia Emma Joonas „See tunne“

Võru Kreutzwaldi Kool 9b klass juhendaja Raili Leesalu

Ühtsustunde preemia Stella Männiste „Nägin und“

Varstu Kool 9. klass juhendaja Rita Riisenberg