×

Hoiatus

JFolder: :failid: Asukoht pole kaust. Asukoht: [ROOT]/images/Album/lastekogu/2022/22-03-01-jarjehoidjad

×

Teavitus

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Album/lastekogu/2022/22-03-01-jarjehoidjad

Prindi

"Hoiame lugemisjärge" - järjehoidjate näitus lasteosakonnas

Pealkiri:
"Hoiame lugemisjärge" - järjehoidjate näitus lasteosakonnas
Millal:
T, 1. Märts 2022 - T, 31. Mai 2022
Kus:
Lasteosakonna kojulaenutus (II korrus)
Kategooria:
Lastekogu

Kirjeldus

Raamatukogude aasta märtsis, aprillis ja mais saab lasteosakonna kojulaenutuse klaaskapis tutvuda järjehoidjate mitmekesise maailmaga. 

Järjehoidja põhitööks on hoida lugemisjärge pooleliolevas raamatus.
Paljudel neist on ka lisaülesanded - järjehoidja innustab lugema ja aitab õppida, soovitab raamatuid, reklaamib nii raamatukogu kui kõikvõimalikke teisi asutusi ja teenuseid, meenutab reisil külastatud paiku.

Omatehtud järjehoidjad kannavad tegija kätesoojust, fantaasiat ja ilumeelt. Paljud neist on unustatud raamatukogu raamatute vahele. Kui leiad oma armsa järjehoidja, küsi julgesti tagasi - saad selle kätte pärast näituse lõppu!

Raamatukogu raamatute vahele on aastate jooksul unustatud mõndagi, mis järjehoidjaks ei sobi ... ehk leiad üles mõne tuttava foto? Või mängukaardi, kogumiskaardi, liikmekaardi, millest oled puudust tundnud?

Meie kollektsiooni mustemad "pärlid" on naelad, pooleliolev näputöö, plastiliinine voolimispulk, pulgakommi jäänused ja veel mõndagi sellist, mida raamatulehtede vahele kindlasti panna ei tohiks. 

{gallery}lastekogu/2022/22-03-01-jarjehoidjad{/gallery}


Toimumiskoht

Asukoht:
Lasteosakonna kojulaenutus (II korrus)