Prindi

Laste ja noorte lugemismäng "Raamatusuve bingo" 2024

Pealkiri:
Laste ja noorte lugemismäng "Raamatusuve bingo" 2024
Millal:
K, 15. Mai 2024 - N, 15. August 2024
Kategooria:
Lastekogu

Kirjeldus

15. maist 15. augustini toimub
laste ja noorte 
RAAMATUSUVE BINGO 2024
Võru maakonna raamatukogudes

RAAMATUSUVE BINGO REEGLID: 
1. Arvesse lähevad seni lugemata raamatud, mis on bingo perioodil Võru maakonna raamatukogudest laenatud, loetud ja tagastatud.

2. Küsi bingo mänguleht raamatukogust või prindi mänguleht PDF-formaadis välja SIIT (A4 lehe ühele poole bingoruudustik teemadega, teisele poole soovitusnimestikud mängulehe teemade juurde).
Vali bingoruudu teemaga sobiv raamat. Võid leida teemakohase raamatu ise, küsida raamatukoguhoidjalt või otsida vihjeid soovitusnimestikest. Soovitusnimestikud leiad bingolehe pöördel ja selles teates allpool.

3. Täida loetud raamatu kohta arvamusleht. Küsi leht raamatukoguhoidjalt või prindi arvamusleht PDF-formaadis välja SIIT
Sinu arvamus on abiks järgmistele lugejatele, kes lugemisvara otsivad!
Kui oled raamatu läbi lugenud, tagastanud ja arvamuslehe täitnud ja raamatukoguhoidjale andnud, saad bingoruutu raamatukogu templi jäljendi. Iga loetud raamatu saab märkida ainult ühe teema ruutu.

4. Kui oled lugenud läbi vähemalt mängulehe diagonaalide mängu (5 raamatut), saad augustikuus kutse kohtumisele lastekirjaniku, õpikute autori ja ajakirja Hea Laps toimetaja KÄTLIN VAINOLAGA. Kohtumine toimub Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas augustikuu viimasel nädalal.

5. Võid jätkata lugemist ja arvamuslehtede täitmist mängulehe täismänguni (st kõik bingoruudud on tembeldatud). Täismängu lugejad osalevad lõpupeol eriauhindade loosimisel.

6. Kui mängulehe täismäng on loetud, võid valida järgmiste teemadega bingo LISALEHE ja jätkata lugemist. Bingo lisalehe PDF-formaadis printimiseks leiad SIIT. Soovi korral võid täita mitu bingoruudustikku, kui valid samadesse teemadesse uued raamatud.

7. Hiljemalt 15. augustiks ootame Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonda tembeldatud bingolehti (bingolehe pöördel peab olema kirjas e-posti aadress, millele saadame lõpupeo kutse) ja kõigi mängus loetud raamatute arvamuslehti.

Info: Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakond, 782 1945