eng est

Alates 24. novembrist:
*Kohustuslik on kanda kaitsemaske või katta nina ja suu avalikes siseruumides (raamatukogu lugemissaalides, internetipunktides, teeninduskohtades, konverentsidel, huvihariduses- ja tegevuses, täiendõppes, täiendkoolitusel, täiendõppes, avalikel üritustel ning koolitusel).
* Nina ja suud ei pea katma või maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või need inimesed, kellel on meditsiiniline põhjendus.
* Raamatukogu kõikides avalikes siseruumides tuleb järgida nn 2+2 reeglit
, mis tähendab, et koos saavad liikuda kaks inimest, kes peavad teistest inimestest hoidma kahemeetrist vahemaad, välja arvatud koos liikuvad või viibivad perekonnad või juhul, kui nimetatud tingimusi ei ole mõistlikult võimalik tagada.
Kui oled haige või eneseisolatsioonis, palume jääda koju!
Tagastustähtaega saab pikendada telefoni või e-posti teel
teenindusosakond 782 1912, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
lasteosakond 782 1945, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kui olete terve, kuid soovite vältida kontakte, saate telefoni/e-posti teel ettetellitud raamatud kätte teisipäevast reedeni lahtiolekuaegadel raamatukogu välisukse juures. Tagastatavad raamatud saate kilekotti pakituna panna tagastuskasti, mis on praegu avatud ööpäev läbi.