eng est

Kevade saabudes pöörame pilgud emakese maa poole, et näpud mulda pista ja sügiseks saaki koguda. Vaimusalve täitmiseks pakub lugemisprogramm valiku maaeluromaane.
Kevadest saab suvi ja suvest sügis. Nii nagu salved täituvad toiduga, nii saavad rikkamaks meie vaimusalved loetud raamatutega.

* Loe läbi programmis osalev raamat.
* Raamatukoguhoidjalt saad oma lugemispassi templi.
* Kord kuus loositakse kõikide osalejate vahel välja auhinnad.
* Vähemalt 15 templiga lugemisprogrammi pass tagab auhinna raamatukogupäevade avaüritusel 20. oktoobril 2021

 Sel aastal kutsub raamatukogu huvilisi osalema lugemisprogrammis Raamatuga sügisesse, mille valikus on 50 raamatut.

Häid lugemiselamusi!

  1. Anton Hansen Tammsaare „Tõde ja õigus”

  2. Knut Hamsun „Maa õnnistus”

  3. Mats Traat „Maastik õunapuu ja meiereikorstnaga”

  4. Raimo Männis „Heinatants”

  5. Tomas Bannerhed „Kaarnad”

  6. Adena Sepp „Langevate tähtede serenaad”

  7. Chris Stewart „Papagoi piprapuu otsas”

  8. John Mole „Elu nagu kreeka ε”

  9. Mart Kase „Metsik päevaraamat”

  10. Martin Calder „Suvi Gascogne’is: teistsugust Lõuna-Prantsusmaad avastamas”

  11. Erik Tohvri „Sügisvalgus”

  12. Raimond Kaugver „Pariisi lõbusad naised”

  13. Vello Ojanurme „Kõrvaline maanurk”

  14. Vahur Afanasjev „Serafima ja Bogdan”

  15. Paul Padjus „Punaparun”

  16. Holger Kaints „Uinuv maa”

  17. Oskar Luts „Suvi”

  18. Tiina Rekand „Krimmi päevik”

  19. Arnold Laugus „Maa sool”

  20. „Siberi eestlaste elud ja lood”

  21. Veera Saar „Kraakuvi mägi”

  22. Maeve Haran „Farmer otsib naist”

  23. Vello Lattik „Kuus head inimest”

  24. Heili Müüripeal „Talu”

  25. Nasta Pino „Seal, kus rukiväli”

  26. Mats Traat „Tants aurukatla ümber”

  27. Colleen McCullough „Ogalinnud”

  28. Rosamnude Pilcher „Nõmmliivatee”

  29. Frances Mayes „Toscana päikese all”

  30. Heli Künnapas „Minu ilus elu maal”

  31. Esta Aksli „Kodumurul kõndija”

  32. August Kalman „Oma talu”

  33. Arno Raag „Mässu vaim”

  34. Rein Põder „Hilised astrid”

  35. August Gailit „Nipernaadi”

  36. Anne B. Ragde „Berliini paplid”

  37. Anu Jänes „Õuekummelist kaduvikku”

  38. Eduard Vilde „Mäeküla piimamees”

  39. Veera Saar „Ukuaru”

  40. „Minu noorusmaa”

  41. James Robert Waller „Madisoni maakonna sillad” sama on „Sillad jõel”

  42. Delia Owens „Kus laulavad langustid”

  43. Lucy Maud Montgomery „Rohliste Viilkatuste Anne”

  44. James Herriot „Suured loomad, väiksed loomad”

  45. Laura Ingalls Wilder „Väike maja preerias”

  46. Margaret Mitchell „Tuulest viidud”

  47. Emily Bronte „Vihurimäe”

  48. Jon Katz „Simoni päästmine”

  49. David Perrin „Maaloomaarsti juhtumused”

  50. M.C.Beaton „Küla surm”

lugemisprogramm2021