eng est

E-postPrindiEkspordi ICS

Fotojaht "Anname hoogu pokuloendusele!"

Pealkiri:
Fotojaht "Anname hoogu pokuloendusele!"
Millal:
E, 13. Aprill 2020 - K, 20. Mai 2020
Kategooria:
Lastekogu

Kirjeldus

3. aprillil 2020 kuulutas Pokumaa välja tänavuse pokuloenduse, mille käigus saab matkadel kohatud pokude fotosid koos loendusandmetega Regio kaardile lisada. 

2019. aasta kevadel toimunud esimesel pokuloendusel sai Võru maakonna kaardile pokusid õige hõredalt. Tänavuse loenduse algus on neile küll tubli lisa andnud, kuid kaardistamata pokusid on Võru maakonnas siiski veel palju. https://kaart.regio.ee/pokuloendus/2020/

Võrumaa Keskraamatukogu kutsub kõiki kevadisi matkajaid pokurahvast märkama, pildistama ja kaardile kandma! Auhindadeks loosime välja raamatuid.

Kuulutame välja Võru maakonna fotojahi "Anname hoogu pokuloendusele!"

Pokuloendusel osalemiseks
1. Vaata ja kuula siit tänavuste pokuloendajate ja kaardirakenduse autori soovitusi https://www.err.ee/1076075/eestis-algas-pokuloendus
2. Vali pokuloenduse kaartidelt https://kaart.regio.ee/pokuloendus/2019/ ja https://kaart.regio.ee/pokuloendus/2020/ Võru maakonna  piirkond, millele ei ole veel ühtki pokude elukohta märgitud.
3. Pokuloenduse juhendi leiad siit: http://www.pokumaa.ee/pokuloendus/ 
3. Mine sobiva ilmaga matkale sobivasse piirkonda, võta kaasa laetud nutitelefon ja pildista pokusid, mis ei ole veel kaardile märgitud. Märgi oma leiud pokuloenduse kaardile.
5. Fotojahil osalemiseks postita vähemalt üks tänavu kevadel Võru maakonnas tehtud ja 2020. aasta pokuloenduse kaardile laetud foto Võrumaa Keskraamatukogu FB ajajoonele märksõnaga #pokuloendus2020  või saada e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Loosime kõigi fotojahil osalejate vahel välja raamatuauhindu. Arvesse lähevad tänavuse pokuloenduse perioodil 3.04-17.05 tehtud ja kaardile kantud fotod, mis on Võrumaa Keskraamatukogu FB ajajoonele või postkasti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. jõudnud hiljemalt 20. mail. Loosiauhindade võitjatega võtame ühendust FB sõnumite või e-posti kaudu.

Fotojahil osalenud fotodest koostame fotonäituse, mida saab suvel näha Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas ja raamatukogu veebilehel virtuaalnäitusena.

Info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 782 1945

View the embedded image gallery online at:
https://lib.werro.ee/component/jem/event/372#sigProId1de55a574e