eng est

E-postPrindiEkspordi ICS

Näitus "Raamatuplakatid"

Pealkiri:
Näitus "Raamatuplakatid"
Millal:
E, 20. September 2021 - L, 27. November 2021
Kategooria:
Lastekogu

Kirjeldus

20. septembrist 27. novembrini saab lasteosakonna Tähesaalis uurida kirjanduse-, raamatu- ja lugemiseteemalisi plakateid 1980-ndatest aastatest tänaseni. 
Eksponeeritud on raamatutele, lugemisele ja raamatukogudele pühendatud teema-aastate, -kuude ja -päevade plakatid, Eesti NSV Raamatuühingu plakatid, teatri- ja filmiplakatid, kirjastuste reklaamplakatid läbi nelja aastakümne.
Näitusel jätkub uurimist ja äratundmisrõõmu huvilistele igas vanuses. Noorimad tunnevad ära tuttavad raamatute/filmide/näidendite tegelased, suurematega saab arutleda selle üle, kui erinevatele sündmustele on raamatud ainest andnud (ja imestada krooniaegsete piletihindade üle), täiskasvanud märkavad nõukogudeaegsetel plakatitel kujutatud raamatuvalikut ja muigavad mõistvalt.

Lasterühmadele teeme soovi korral lühikese näitusetutvustuse. Lasterühmadele külastused palume kokku leppida 782 1945 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.