eng est

E-postPrindiEkspordi ICS

Laste ja noorte lugemismäng "Raamatusuve bingo"

Pealkiri:
Laste ja noorte lugemismäng "Raamatusuve bingo"
Millal:
E, 15. Mai 2023 - T, 15. August 2023
Kategooria:
Lastekogu

Kirjeldus

2023. aastal läheb Võru maakonna laste ja noorte suvine lugemismäng vastu 11. hooajale uue hooga ja uuel kujul!
15. maist 15. augustini toimub
laste ja noorte 
RAAMATUSUVE BINGO
Võru maakonna raamatukogudes

RAAMATUSUVE BINGO REEGLID: 
1. Arvesse lähevad seni lugemata raamatud, mis on bingo perioodil Võru maakonna raamatukogudest laenatud, loetud ja tagastatud.

2. Küsi bingo mänguleht raamatukogust või prindi PDF-formaadis välja SIIT (A4 lehe ühele poole bingoruudustik teemadega, teisele poole soovitusnimestikud mängulehe teemade juurde).
Vali bingoruudu teemaga sobiv raamat. Võid leida teemakohase raamatu ise, küsida raamatukoguhoidjalt või otsida vihjeid soovitusnimestikest. Soovitusnimestikud leiad bingolehe pöördel ja selles teates allpool.

3. Täida loetud raamatu kohta arvamusleht. Küsi leht raamatukoguhoidjalt või prindi PDF-formaadis välja SIIT
Sinu arvamus on abiks järgmistele lugejatele, kes lugemisvara otsivad!
Kui oled raamatu läbi lugenud, tagastanud ja arvamuslehe täitnud ja raamatukoguhoidjale andnud, saad bingoruutu raamatukogu templi jäljendi. Iga loetud raamatu saab märkida ainult ühe teema ruutu.

4. Kui oled lugenud läbi vähemalt mängulehe diagonaalide mängu (5 raamatut), saad augustikuus kutse kohtumisele kirjanik Triinu Laanega Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas 29. augustil 2023 algusega kell 12.

5. Võid jätkata lugemist ja arvamuslehtede täitmist mängulehe täismänguni (st kõik bingoruudud on tembeldatud). Täismängu lugejad osalevad lõpupeol eriauhindade loosimisel.

6. Kui mängulehe täismäng on loetud, võid valida järgmiste teemadega bingo lisalehe ja jätkata lugemist! Bingo lisalehed PDF-formaadis printimiseks leiad SIIT 

7. Hiljemalt 15. augustiks ootame Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonda tembeldatud bingolehti (bingolehe pöördel peab olema kirjas e-posti aadress, millele saadame lõpupeo kutse) ja kõigi mängus loetud raamatute arvamuslehti.

Info: Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakond, 782 1945