eng est

E-postPrindiEkspordi ICS

Mudilaste jutulaupäev: Nukitsamehe jutud

Pealkiri:
Mudilaste jutulaupäev: Nukitsamehe jutud
Millal:
L, 3. Veebruar 2018, 11:00 h
Kategooria:
Lastekogu

Kirjeldus

03. veebruaril kell 11 ootame mudilasi koos vanematega lasteosakonda jutulaupäevale!
nuki nukitsamehed
Kristi räägib Nukitsamehe loo. Tutvume kõige uuemate lasteraamatutega, mis võistlevad Nukitsa konkursil ja joonistame pildi Nukitsamehest.
Rohkem infot konkursi raamatute ja hääletamise kohta: http://lib.werro.ee/component/jem/event/181-2018-nukitsa-konkurss 
Raamatukogus on lisaks raamatutele Nukitsamehest veel CD-plaat Muusika filmist "Nukitsamees": 34 laulu. 2001. ja filmiplaat Nukitsamees. 2013. Filmi saab vaadata ka internetist. 

Oleme tänulikud kõigile lapsevanematele, kes oma last meisterdamise juures aitavad ja juhendavad!
Oleme tänulikud kõigile lapsevanematele, kes saavad meisterdamiseks vajalikke vahendeid kaasa võtta või mudilaste jutulaupäeva muul moel toetada!
Vaadake toimunud jutulaupäevade raamatunimestikke, meisterdusideid ja pilte! 
Ootame jutulaupäevale eelkõige 3-6-aastasi lapsi koos vanematega, kuid nooremad ja vanemad õed-vennadki on teretulnud. Mudilaste jutulaupäevad toimuvad kaks korda kuus. Jutustame või loeme ette lugusid, mängime ja meisterdame koos, joonistame. Joonistused ja meisterdused võib koju kaasa võtta või mõneks ajaks raamatukokku näitusele jätta.
Lapsevanematel, kes soovivad lapsevankri liftiga 2. korrusele tuua, palume oma soovist lasteraamatukoguhoidjale teada anda (helistage 782 1945 või paluge kellelgi sõna viia) - tuleme teile lifti võtmega 1. korrusele vastu.
Jutulaupäeval osalemine on tasuta.