31. märtsil 2016. aastal kogunesid Võrumaa 6.-9. klasside kirjandushuvilised etlejad üheteistkümnendat korda Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonda Tooliteatri päevale esitama Eesti lastekirjanduse käesoleva aasta juubilaride loomingut. Tänavuste autorite ja soovituslike raamatute valikut näete SIIN.
5-liikmeline žürii koosnes peamiselt raamatukoguhoidjatest; esituskunsti asjatundjana oli kaasatud Võru Draamastuudio juhendaja Agur Seim. Žürii hindas 9 noore etleja oskust esitatavasse teksti sisse elada ja seda kuulajatele edasi anda.

Anti välja 3 laureaaditiitlit. 11. Tooliteatri võistluse laureaadid on Rahel Ariel Kaur ja Kristiina Land Võru Kreutzwaldi Koolist, Saara Denisov Võru Kesklinna Koolist. Tihedas konkurentsis pälvisid tunnustuse ka kõik teised osalejad.

Täname Võru Kreutzwaldi Kooli ja Võru Kesklinna Kooli raamatukoguhoidjaid ja õpetajaid, kelle õpilased vahendasid rahvusvahelisele lasteraamatupäevale pühendatud etlusvõistlusel eesti lastekirjanduse klassikat elamuslikult ja meeldejäävalt.

Täname Võru Kultuurimaja Kannel, kes toetas Tooliteatrit auhindadega (kino vabapääsmed).
Kui soovite mõnest pildist saada originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, palume kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.