Tapa Vallavalitsus, Tapa Linnaraamatukogu ja Tapa Valla Kirjandusklubi kutsusid 1.-6. klasside õpilasi juba 6. korda üleriigilisele laste etlusvõistlusele.
midrimaa logo

Võrumaa emakeeleõpetajate ja Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonna eestvõttel toimus Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas 8. märtsil etlusvõistluse "Ellen Niiduga Midrimaal" Võru maakonna eelvoor. 1.-6. klasside etlejad Kuldre, Haanja ja Meremäe koolist, Vastseliina Gümnaasiumist, Rõuge ja Sõmerpalu Põhikoolist, Võru Kreutzwaldi Koolist ja Võru Kesklinna Koolist esitasid Ellen Niidu ja teiste Eesti kirjanike luuletusi. Nooremas vanuserühmas pälvisid laureaaditiitli Kert Võru Kesklinna Koolist ja Pilleriin Meremäe Koolist. Vanemast vanuserühmast said laureaaditiitli Elina Rõuge Põhikoolist ja Marilin Kuldre Koolist. Kuna Marilin on üleriigilise võistluse päeval hõivatud, esindab tema asemel Võru maakonda samuti väga südilt esinenud Greete Meremäe Koolist.
Täname kõiki juhendajaid ja osalejaid!

Kui soovite mõnest pildist saada originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, palume kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.