5. aprillil 2017 kogunesid Võru maakonna 6.-9. klasside õpilased Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonda 12. Tooliteatri päevale. Tähistasime eesti kirjanike Karl Eduard Söödi, Oskar Lutsu, Marta Sillaotsa, Muia Veetamme, Jüri Parijõe, Gunvor Rootsi, Maimu Linnamägi, Harri Jõgisalu, Silvia Truu, Erika Esopi, Aino Perviku, Helgi Mulleri, Henno Käo, Paul-Eerik Rummo, Leelo Tungla, Tiia Toometi, Ilmar Trulli ja Jaanus Vaiksoo juubelisünni(aasta)päevi nende kirjanike juttude ja luuletuste ettelugemisega.
PILTE VAATA SIIN

18 osalejat Võru Kreutzwaldi Koolist, Võru Kesklinna Koolist, Parksepa Koolist ja Haanja Koolist lugesid kodus ette valmistatud proosateksti ja kohapeal loositud luuletuse. Noorte etlusoskust hindas žürii, millesse kuulusid raamatukoguhoidjad ja Tsooru külateatri näitejuht Laine Keerov. Anti välja neli laureaaditiitlit ja 5 tunnustust. Laureaaditiitlid pälvisid Rahel Ariel Võru Kreutzwaldi Koolist, Karl Gustav Haanja Koolist, Miina Aleksandra Haanja Koolist ja Sippie Võru Kreutzwaldi Koolist. Tunnustuskirja said Lara Johanna ning Bibily Cassidy Võru Kreutzwaldi Koolist, Kirke Marie ning Kerttu Võru Kesklinna Koolist ja Astrid Parksepa Keskkoolist.
Täname kõiki etlejaid ja nende juhendajaid! 

Kui soovite mõnest pildist originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.