12. jaan - 30. märtsil 2017 oli lasteosakonnas Võru maakonna lasteaialaste joonistuste näitus
MÄNGUSÕBRAD
VAATA PILTE!
Laste unistuste mänguseltsilisi kujutavad joonistused osalesid Võrumaa lasteaedade 100. aastapäevale pühendatud maakondlikul maskotikavandite konkursil. Avamisele olid kutsutud kõik joonistajad. 64 maskotikavandi hulgast kujunesid laste lemmikuteks TRIIBULIINE (Võru Lasteaia Sõleke 11 rühma ühistöö, juhendaja Kaidi Järv) ning JÄNES HOPS (autor Võru Lasteaia Punamütsike kasvandik Kedy Lota, juhendaja Ly Savimägi).
Triibuliine ja Hops tulid koos lastega mängima ja jagasid kommi. Edaspidi võib neid kohata kõigil Võrumaa lasteaedade juubeliaasta üritustel. Ansambel Hilised Ärkajad ja Lasva Valla Lasteaia Pargihaldjas lapsed esitasid uhiuue juubeliaastale pühendatud laulu (autor Kaupo Eliste).
Märtsi lõpuni külastasid lasteaiarühmad näitust, kuulasid lugusid piltidel kujutatud mängusõpradest, mängisid, ja laulsid sünnipäevalaulu.

Kui soovite mõnest pildist originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.