29. septembril 2017. a avas Kirke Rumvolt lasteosakonna Tähesaalis juba teise isikunäituse. 15-aastase kunstniku esimene iskunäitus "Kirke maailm" oli tulevastele tähtedele eneseteostusvõimalusi pakkuvas Tähesaalis 2008. aasta sügisel. 
Praeguse näituse pealkiri "Hüpe" iseloomustab edasiliikumist autori maailmapildis ja kunstnikukäekirjas. Hüpe - see on kiire liikumine uutesse kõrgustesse ja kaugustesse, oma isiksuse ja stiili otsingud. Sellest lähtuvalt on näitusel töid mitmes tehnikas ja erinevates stiilides. 
Näitus jääb Tähesaalis avatuks novembri lõpuni. 
Näituse eksponeerimisel kasutati esmakordselt uuendatud riputussüsteeme, mille hankimisel oli abiks Tallinna Keskraamatukogu algatatud projekt "Kunst raamatukokku". Kõik Võrumaa loomingulised noored on oodatud oma kunstiteoseid raamatukogus esitlema!
Kui soovite mõnest pildist saada originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, palume kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.