Rahvusvahelisel teatripäeval, 27. märtsil 2018 toimus lasteosakonna Tähesaalis 13. korda Tooliteatri päev - etlusvõistlus Võru maakonna 6.-9. klasside õpilastele.
Võru maakonna noored etlushuvilised lugesid ette eesti lastekirjanduse tänavuaastaste juubilaride jutte ja luuletusi. 5 kooli 15 esinejat olid ette valmistanud omavalitud proosapala, kohapeal loositi ja esitati luuletus. 
Kõik osalejad vahendasid lastekirjanike loomingut suure pühendumusega.  Lisaks raamatukoguhoidjatele osales žüriis noorte näiteseltskondade kogenud juhendaja Kadi Kronberg, kes jagas noorte etlejatega oma muljeid ja andis soovitusi järgmisteks esinemisteks.
Žürii otsusel pälvisid laureaaditiitli Kristel ja Getter Antsla Gümnaasiumist, Elise Marie Võru Kreutzwaldi Koolist ja Jarko Võru Kesklinna Koolist.  Lisaks anti neli tunnustust muljet avaldanud esinejatele.

Kui soovite mõnest pildist originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.