13. märtsil 2019 toimus Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas neljanda üleriigilise 3.-4. kirjandusmängu Võru maakonna eelvoor. 11 kolmeliikmelist võistkonda Võru maakonna 7 koolist lugesid mitu kuud tähelepanelikult tosinat head Põhjamaade lasteraamatut, mille valis välja Eesti Lastekirjanduse Keskus.
PILTE VAATA SIIN 

Tulises teadmisteproovis kerkisid napi punktivahega esikolmikusse Võru Kreutzwaldi Kooli võistkond "Usinad lugejad" (Kadi, Nora-Loreen, Emma Pauline), Võru Kesklinna Kooli võistkond "VKK" (Heleene, Kerttu, Oliver) ja Vastseliina Gümnaasiumi võistkond "RAI" (Iris Adelia, Anete ja Ramona). Esimese kahe vahel otsustas võitja lõpuks lisaküsimus, kus tuli loetleda sarja Kepler62 tegelaste nimesid. Võru Kesklinna Kooli võistkond "VKK" suutis meenutada rohkem tegelasi ja pälvis sellega esikoha ning õiguse esindada Võru maakonda
6. aprillil 2019. a Tallinnas toimuval üleriigilisel kirjandusmängul. Palju õnne ja edu!

Täname Võru Kreutzwaldi Kooli, Võru Kesklinna Kooli, Vastseliina Gümnaasiumi, Värska Gümnaasiumi, Antsla Gümnaasiumi, Kääpa Põhikooli ja Puiga Põhikooli õpilasi, õpetajaid ja raamatukoguhoidjaid kirjandusmängul osalemise eest! Kes loeb, see jõuab! 

Kui soovite mõnest pildist originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.