Tapa Vallavalitsus, Tapa Linnaraamatukogu ja Tapa Valla Kirjandusklubi kutsusid 1.-6. klasside õpilasi juba seitsemndat korda üleriigilisele laste etlusvõistlusele.
Võrumaa emakeeleõpetajate ja Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonna eestvõttel toimus Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas 10. aprillil 2019 etlusvõistluse "Ellen Niiduga Midrimaal" Võru maakonna eelvoor. 1.-6. klasside etlejad Haanja Koolist, Osula Põhikoolist, Kääpa Põhikoolist, Parksepa Keskkoolist, Võru Kreutzwaldi Koolist ja Võru Kesklinna Koolist esitasid Ellen Niidu ja teiste Eesti kirjanike luuletusi. Nooremas vanuserühmas pälvisid laureaaditiitli Ernst Jaak Haanja Koolist ja Kärt-Getter Võru Kreutzwaldi Koolist. Vanemast vanuserühmast said laureaaditiitli Annabel Võru Kreutzwaldi Koolist ja Karl Cristian Võru Kesklinna Koolist. Nemad esindavad Võru maakonda üleriigilisel võistlusel Tapa Gümnaasiumis 23. aprillil 2019.  
https://www.tapa.lib.ee/?page_id=430
Täname kõiki osalejaid ja juhendajaid! 
Kui soovite mõnest pildist saada originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, palume kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.