2019. a sügisesel koolivaheajal toimusid lasteosakonna lugemissaalis Edgar Valterile pühendatud puslemeistrite võistlused kolmes kategoorias:
algajad puslemeistrid (3-5-aastased) panid kokku Sipsiku või Naksitrallide klotsipuslet (20 pilditükki), asjalikud (6-7-aastased) panid kokku Sipsiku puslet (30 pilditükki), edasijõudnud puslemeistrid (8+) panid kokku pokupuslet (45 tükki). Teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval kell 13-14 oli kohal palju meistreid, kes üritasid hasartselt oma puslepaneku aegu parandada. Algajad puslemeistrid seekord võistlustulle asuda ei söandanud, vaid katsetasid klotsipuslesid niisama. Asjalike puslemeistrite parim aeg 30-tükilise pildi kokkupanekul oli 2 minutit ja 56 sekundit. Edasijõudnud puslemeistrite pingeline võistlus andis parimaks tulemuseks 3 minutit ja 10 sekundit. Kõik nobenäpud said pokupildiga kiituskirja ja valisid auhinnalaualt endale meeldiva auhinna. 

Kui soovite mõnest pildist originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.