2020. aasta juunis, juulis ja augustis oli lasteosakonna kojulaenutuse klaaskapis Tatiana Sigacheva etnograafiliste nukkude näitus "Nukumäng, nukuelu"
Tatiana Sigacheva on Eesti juurtega Peterburi käsitöömeister. Käsitöö on pedagoogiameti kõrval olnud eluaeg tema armastatud hobi. Nüüdseks on käsitööst saanud eluviis. Ta on õppinud uusi huvitavaid tehnikaid ja teadmisi lugematutel kursustel ning jagab omandatud oskusi edasi Peterburi Eesti Seltsi juures ja mujal korraldatud õpitubades. Osavate näppude all on lisaks paljudele käsitööesemetele valminud mitu eesti rahvarõivaste komplekti. 
Lasteosakonnas on varemgi toimunud Tanja käte all sündinud nukkude näitusi ja tema juhendatud nukumeisterdamise töötubasid. Võrumaa ning võru keel on Tanjale omane ja armas, sest tema lapsepõlvesuved möödusid siinsete sugulaste-tuttavate juures. 
Seekordse näituse "Nukumäng, nukuelu" pühendas ta Alide Ivaskile ja Liia Laanperele, kelle eeskuju inspireeris Tanjat lapsepõlves ja nooruses tõsisemalt käsitööga tegelema. 
Näitus esitles nukke, mis on valminud Peterburis asuva Venemaa Etnograafiamuuseumi materjalide põhjal etnoloogiaklubi "Paraskeva" traditsiooniliste nukkude kursusel 2016.-2017. a.