2021. aasta sügisene koolivaheaeg oli pühendatud lasteraamatukogu 70. sünnipäevale. Iga päev kell 12 etendus üks nukunäidend mõnel raamatukogu paljudest nukulavadest. 
Esmaspäeval etendus suurel nukulaval näidend "Seiklused metsaraamatukogus", mida on lasteraamatukogus mängitud ka 1970ndatel ja 2000ndatel aastatel. Selles loos tõttavad loomad uudistama äsja avatud raamatukogu.


Teisipäeval esitasime hüpiknukkudega jutuetenduse "Kassike ja kakuke", mis valmis 2014. aastal Edgar Valteri 85. sünnipäeva tähistamiseks.
Kolmapäeval etendus uuenduskuuri läbinud lauateatris lugu "Sööbik ja Pisik". 1969. aastal ehitatud "iseliikuvate" pabernukkudega lauateater oli 1970ndate aastate publiku jaoks väga põnev kogemus. Ka nüüd oli raamatukokku laenutusretkele tulnud lasteaiarühma lastel väga huvitav katsetada, kuidas õnnestub pabernukke magneti abil liikuma ja lavale ilmuma panna. 
Neljapäeval etendus suurel nukulaval lõbus luulekava "Luuleveski". 1993. aastal koostatud käpiknuku-luulekava esitasid toona raamatusõprade ringi liikmed. Uuslavastuse moto oli endiselt Heljo Männi sulest:
"Luuleveski. Tuuleveski.
Neli tiiba isekeskis
vuhistavad jutuveskit.
Kuulan nende sõnu pealt,
otsin luulemõnu sealt"
Kui veskitiivad võlusõnaga keerlema pandi, veeres nende toel publikusse nii vanemaid kui ka uuemaid lustlikke luuletusi. 
Reedel etendus lugemissaali väikesel nukulaval Aino Perviku näidendiraamatu "Tilluke loomateater" lugu "Kaks kitse". Pärast etendust said vaatajad endalegi paberist lauateatri nukke meisterdada.