Tapa Vallavalitsus, Tapa Linnaraamatukogu ja Tapa Valla Kirjandusklubi kutsusid 1.-6. klasside õpilasi juba üheksandat korda üleriigilisele laste etlusvõistlusele, kus esitatakse Ellen Niidu ja Eesti lastekirjanike luuleloomingut.
Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas toimus 12. aprillil 2023 etlusvõistluse "Ellen Niiduga Midrimaal" Võru maakonna eelvoor. Viisteist 1.-6. klasside etlejat Kääpa Põhikoolist, Parksepa Keskkoolist, Võru Kreutzwaldi Koolist, Võru Kesklinna Koolist ja Vastseliina Gümnaasiumist esitasid Ellen Niidu ja teiste Eesti kirjanike luuletusi. Nooremas vanuserühmas pälvisid laureaaditiitli Kermi Võru Kesklinna Koolist ja Kretel Parksepa Keskkoolist. Vanemast vanuserühmast said laureaaditiitli Kertu Loviisa Võru Kreutzwaldi Koolist ja Otto Gustav Vastseliina Gümnaasiumist.
Võru maakonda esindavad 25.04.23 toimuval üleriigilisel võistlusel Ellen Niidu kunagises koolimajas Tapa Gümnaasiumis Kermi, Kretel ja Otto Gustav; Kertu Loviisat (kes ei saa 25. aprillil võistlusele minna) asendab Liivi etlusvõistluse eelvooru laureaat Lisete.

Täname kõiki koole, õpetajaid ja kooliraamatukoguhoidjaid, kes toetavad lapsi teel raamatute maailmas!

Kui soovite mõnest pildist saada originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, palume kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.