raamatusuve bingo2
2023. aastal sai Võru maakonna raamatukogude noorte lugejate traditsiooniline suvine lugemismäng uue hingamise.
Üheteistkümnendal raamatusuvel loeti raamatuid, mis sobisid  bingolehe ruutude teemadega. Mängulehel oli 9 ruutu ja 9 teemat: Triinu Laane (Triinu Ojari) kirjutatud raamat; raamat, mille pealkirjas on sõna "suvi"; raamat, mis on ilmunud 2023. aastal; raamat, mille kaanepildil on kujutatud tegelane, kes teeb sporti; Hea lasteraamatu või Hea noorteraamatu plakatile trükitud raamat; raamat õpetaja antud lugemisnimekirjast; ema, isa, vanaema või vanaisa lapsepõlveraamat; kriminaalne raamat; raamat, mille tegelaseks on koer.
Iga laenatud ja loetud raamatu kohta tuli täita arvamusleht, et saada templijäljend bingolehe teemaruutu.
Raamatusuve bingo edukaks läbimiseks tuli bingolehel täita vähemalt diagonaalide mäng (5 raamatut + arvamuslehed). Sellega sai hakkama seekord lausa 103 lugejat vanuses 3-17! Enam kui pool neist jätkas lugemist täismänguni ja kümmekond osalejat luges läbi koguni mitme bingolehe jagu raamatuid! Kokku täideti üle tuhande arvamuslehe, mis rändavad raamatuid soovitades maakonna raamatukogudesse ja koolidesse.
Tänavune raamatusuvi oli väga tegus ja tulemuslik. 
VAATA RAAMATUSUVE BINGO REEGLEID JA BINGOLEHTEDE TEEMASID!
VAATA VALIKUT LUGEJATE ARVAMUSTEST LOETU KOHTA!
Finalistid said auhinnaks kutse kohtumisele Triinu Laanega, kelle autogramm oli kõigil tunnustuskirjadel. Premeeriti staažikaid lugemismängureid, kes olid lõpetanud vähemalt 5 lugemismängu. Eripreemaid said osalejad, kes lugesid läbi 18-54 raamatut (2-5 bingolehe täismängu) ja kirjutasid nende kohta arvamuslehed. Täismängu lugejad said loosiauhindu, aga väiksemaid üllatusi jagus kõigile finalistidele. 
Täname kõiki sponsoreid, kelle toetus aitas premeerida tublisid lugejaid ning kutsuda Triinu Laane nendega kohtuma: Eesti Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupp, Võru linn, Charlot OÜ, Ränduri pubi ja külalistemaja, Realiseerimiskeskus OÜ, Triin Shoppab OÜ
Kui soovite mõnest pildist originaalsuuruses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


2023. a raamatusuve bingo reeglid ja arvamuslehed     MINE LEHE ALGUSSE


Valik lugejate arvamuslehti 2023. aasta raamatusuvel loetu kohta     MINE LEHE ALGUSSE

MINE LEHE ALGUSSE