18. oktoobril 2023 toimus Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakonnas  üleriigilise laste ja noorte kirjandusfestivali Luup raames esimest korda Võru maakonna Noorte Luuleprõmm. 
Kirjandusfestivalist LUUP loe siit: https://elk.ee/laste-ja-noorte-kirjandusfestival-luup-tuleb-taas/ 
Poetry slam ehk luuleprõmm on luulevõistlus, kus autorid ise esitavad oma trükis avaldamata loomingut. Noorte Luuleprõmmu etlejaid hinnatakse kolmes vanusegrupis: kuni 11-a, 12-15-a, 16-19-a. Iga vanusegrupi parimad saavad võimaluse esindada oma maakonda Vabariiklikul Noorte Luuleprõmmul, mis toimub 2024. a veebruaris Tartus haridusmessi Intellektika raames.
Võru maakonna 1. Noorte Luuleprõmmul osales 9 noort luuletajat Võru Kreutzwaldi Koolist ja Võru Kesklinna Koolist. 10-pallisüsteemis hindasid etlejaid nii Tarkade Klubi kui ka kaasvõistlejad.
12-15-a vanuseklassis oli arvukamalt osalejaid. 1. luuleprõmmija tiitli ning Tarkade Klubi lemmiku ja publiku lemmiku tunnustuse sai Paul Peeter Võru Kesklinna Koolist. 2. luuleprõmmija oli Kärt-Getter ja 3. luuleprõmmija oli Gemma Aleksandra, mõlemad Võru Kreutzwaldi Koolist. . 
16-19-a vanuseklassis esines kaks Võru Kesklinna Kooli õpilast. Andrusele anti 1. luuleprõmmija tiitel ja publiku lemmiku tunnustus, Dominika sai 2. luuleprõmmija tiitli ja Tarkade Klubi lemmiku tunnustuse.
Kui soovite mõnest pildist originaalsuureuses faili või kui soovite, et eemaldaksime mõne pildi albumist, kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.